Earn to Die 2 Mobil Oyun İncelemesi!

0
Earn to Die 2 Görsel

Earn to Die 2, incelemesine hoş geldiniz. Benim inceleyeceğim sürümü iOS, iPhone sürümü olacak. 

Ufak bir not: İlgili oyun Android’de ücretsiz, iOS’da ücretli sunulmaktadır. Apple’da fiyatı 0,59 TL’dir. Sizlere Mobil Ödeme ile alınması mümkün olmayan ancak Apple sayesinde alınabilecek bazı uygulamaları da ayrıca anlatımları ile farklı yazıda sunacağım.

Oyun alınması ve oynanması ile ilgili ufak notlar:

Deneyimlenen cihaz: iPhone 5s 16 GB. Deneyimleme günü yaklaşık 2-3 gün.

Ödeme yöntemi: Paycell [Turkcell]

Öncelikle oyun hakkında söyleyebileceğim çok güzel şeyler var. Size her seviyede farklı bir araba sunulur. Bu araba ile amacınız en kısa sürede seviyeyi tamamlamak olacaktır.

 

Earn to Die 2 Görsel

Aracınızın benzin deposu ilk başta çok düşük olacak ve o el çabucak bitecektir. Siz her el sonunda kat ettiğiniz mesafe, öldürdüğünüz zombi kadar $ kazanırsınız. $ ile de aracınızı geliştirerek seviyeyi tamamlamaya çabalamak amacınız olacaktır. 13 Temmuz’da aldığım oyunu en son dün oynadım.

Her aracınız değiştiğinde parçalarının masrafları artacak, siz o elde oynadıkça geliriniz de ona göre şekillenecektir. Tabi her oyunda olduğu gibi gerçek para devreye sokarak daha çabuk seviye atlanabilir. Ancak bunu önermiyorum, hem maddi zarar hem de zevk vermez.

Oyunda pervane de yer alır. Benzin bittiğinde ya da motor kırıldığında birazcık daha ilerlemenizi sağlar. Kapasitesini yine $ ile geliştirmeniz mümkün.

Geçelim puanlamaya;

  • Oynanış 7 / 10
  • Fiyatı (iOS’da paralıdır [0.59 TL]’ye satılıyor.) 6 / 10
  • Grafikler: 8 / 10
  • Sesler 7 / 10
  • Araçların Hasar Süresi 5 / 10

Evet puanlama bu şekildeydi.

iOS ve Android linkleri hemen sağda:  Earn to Die 2 iOS  Earn to Die 2 Android

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here