EA indirimi başladı! Origin Access kaç para oldu?

0

EA indirimi başladı. Steam Yaz Festivali 2020 sonrasında Electronic Arts da kolları sıvadı. Abonelik sistemine indirim getirdi. Origin Access tıpkı Xbox Game Pass gibi aylık abonelik sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Aylık belirli bir ücret karşılığında alınan bu sistemle birlikte, sisteme dahil olan yapımları abonelik devam ettiği sürece oynanabiliyor.

EA indirimi başladı! Origin Access indirime girdi ne kadar oldu?

FIFA 20 kapak

Son birkaç yıldır popüler olan sistem, kullanıcıların ilgisi çekmek için ara ara böyle fiyatlar sunabiliyor. Microsoft’un yaptığı indirimler buna büyük örnek olarak karşımıza çıkıyor. Origin içinse durum farklı. TL kullanılmadığından ötürü fiyatların güncel euro kurundan ücretlendirilme yapılıyor.

Bu abonelik sistemi sadece PC oyuncuları için geçerli değil. PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcısı olanlar da kendi mağazalarından EA Access alabilirler. Böylece konsol ve PC farketmeksizin belirli yapımları uygun bir fiyata oynama şansınız olacak.

EA indirimi ile güncel Origin ve EA Access fiyatları!

  • Origin Access Basic — 0,99 Euro (normalde 3,99 Euro)
  • EA Access PS4 — 8,00 TL (Normalde 25,00 TL) 
  • EA Access Xbox One — 7,99 TL (Normalde 12,00 TL) 

Origin Access Basic kütüphanesinde şu anda yer alan bazı yapımlar şöyle; Battlefield VFIFA 20Titanfall 2Dragon Age: InquisitionStar Wars Battlefront 2Dead Space serisi ve Mass Effect serisi gibi popüler yapımlar yer alıyor. Ayrıca Need for Speed: Heat de bugün Basic kütüphanesine eklendi. Oyunların tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Son olarak aboneliği başlattıktan sonra devam etmek istemiyorsanız iptal işlemi yapmayı unutmayın. Aksi taktirde kosnollarda TL’den güncel fiyatı, PC’de de güncel euro fiyatından faturalandırma yapılacaktır.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz