Diablo IV için beklenen haber geldi

0
Diablo IV

Oyun dünyasında sevine yapımlardan bir tanesi olan seri Diablo IV ile geri dönüyor. Blizzard tarafından duyurusu yapılan yapım, oyuncularla buluşacak.

Diablo IV duyuruldu

Bugün YouTube’a yüklenen bir videoya duyurusu yapılan oyun, Blizzard Türkiye ekibi tarafından ülkemiz üzerinden duyuruldu.

Serinin geçmiş oyunlarına göre daha iyi ve kaliteli olarak gelmesi beklenen dördüncü oyun, oyuncular tarafından merakla bekleniyor.

Henüz çıkış tarihi ve detayları verilmeyen fragman videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Duyuru videosunu izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BlizzCon 2019 etkinliği kapsamında tanıtılan ve duyurulan yeni oyunun, grafik kalitesinin de iyileştirildiği gözlemleniyor. Bu sefer PC, PlayStation 4 ve Xbox One için de yayımlanacak olması her kitleden oyuncunun oyuna ulaşmasını da kolaylaştıran bir diğer unsur.

Ayrıca oyun hakkındaki detaylar için açıklama yapan Barriga “Önceki Diablo oyunlarından farklı olarak merkezde Sanctuary dünyasına yer vermek istiyoruz. Her karakteri, her canavarı ve her detayı daha fazla işleyerek oyuncuların Diablo 4’ü yaşayarak oynamalarına olanak sağlayacağız. Oyunu üç kelime ile özetlemek gerekirse dünya, karanlık ve miras” dedi.

Son olarak Diablo oynanış videosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz