Cyberpunk 2077’den büyük şok: İki ay daha ileriye ertelendi!

0
Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED, oyuncuları daha da sabırsız hâle getirecek bir hamle yaptı. Cyberpunk 2077 iki ay daha ertelendi. Uzunca süre beklenen yapımın 17 Eylül 2020’de çıkacağını biliyor ve beklemeye devam ediyorduk. Ancak oyunun resmî Twitter hesabından yapılan bir paylaşıma çıkış tarihi olarak 19 Kasım 2020 tarihinin geçerli olduğu belirtildi.

Cyberpunk 2077, kasım ayına ertelendi

Yapılan açıklama da yer alan bilgiler ise şöyle; CD PROJEKT RED:

“Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihini 17 Eylül’den 19 Kasım’a almaya karar verdik.

Bizim oyun yapma sürecimizi yakından tanıyanlar, hazır olmayan bir ürünü piyasaya sürmeyeceğimizi çok iyi biliyor. “Tamamlandığında hazırdır” sözünü sadece doğru bir şey gibi göründüğü için söylemiyoruz. Eleştiri alacağımızı bildiğimizde bile bu sözün gerekliliklerini yerine getireceğiz.

Cyberpunk 2077 şu anda hem içerik hem de oynanış anlamında tamamlanmış durumda. Görevler, ara sahneler, yetenekler ve öğeler (itemlar) ve Night City’nin sizlere sunacağı tüm maceralar hepsi oyunda oynanabilir durumda. Ancak birbiri içine giren bu içerik ve kompleks sistemlerin bu müthiş bolluğu nedeniyle her şeyi ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. Oyun mekaniklerini dengelemeli ve bugları düzeltmeliyiz. Devasa bir dünya aynı zamanda üzerinden geçilecek devasa sayıda şey anlamına geliyor, ekstra zaman diliminde tam olarak bunları yapacağız.”

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz