Cyberpunk 2077 iade olayı gündeme gelmişti. PlayStation 4 oyuncuları için ortaya çıkan bu süreçte Xbox ekibi de bir paylaşım yaptı. Konsollar için bir hayal kırıklığı olan yapım, PC’de pek umursanmadan oynanmıştı. Ancak yine de eleştirisel bakımdan iyi puan aldığını söyleyebiliriz. Steam raporlarına göre 223.427 oyuncudan yüzde 78 olumlu inceleme geldi.

Cyberpunk 2077 iade süreci için yol gösteriliyor

Cyberpunk 2077 iade

Xbox Support resmî Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşımda oyun için iade sayfası oluşturulduğunu ve oyunu dijital olarak satın almış tüm oyuncular için yüzde 100 para iadesi sağlanabileceğini bahseden bir tweet dizisi paylaşıldı. Yapılan paylaşımda Xbox ekibi şunları ifade etti:

Cyberpunk 2077: Her oyuncunun Xbox‘ta beklediği deneyimi elde edebilmesini sağlamak için mevcut geri ödeme politikamızı, bir sonraki duyuruya kadar Microsoft mağazasından dijital olarak Cyberpunk 2077 satın alan herkese tam geri ödeme sunacak şekilde genişleteceğiz. CD PROJEKT RED‘deki geliştiricilerin son derece zorlu koşullarda Cyberpunk 2077‘yi sevk etmek için çok çalıştıklarını bilsek de, bazı oyuncuların eski konsollardaki mevcut deneyimden memnun olmadıklarının da farkındayız. Bugüne kadar, talep eden müşterilerin büyük çoğunluğuna geri ödeme yaptık. Cyberpunk 2077 için Xbox geri ödemesi talep etmek için lütfen Xbox geri ödeme sayfamızda listelenen adımları izleyin.”

Xbox dijital sürümünü satın aldıysanız ve iade talebi iletmek istiyorsanız buradan oturum açarak talebinizi gönderebilirsiniz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz