Google News Abone Ol

Cyberpunk 2077 rakiplerini etkilemeye devam ediyor. Gelen son dakika bilgilerine göre başka bir oyun CP77 yüzünden erteleme kararı aldı. The Medium isimli oyun 10 Aralık 2019 tarihinde Epic Games Store’da satışa çıkmıştı. Bir yıl sonrasında ise yani 10 Aralık 2020’de diğer dijital platformlara gelmeyi hedefliyordu. CD Projekt RED’in Cyberpunk 2077’yi bu tarihe ötelemesi firmanın hesaplamalarını bozdu.

Cyberpunk 2077 rakiplerini etkiliyor

MechWarrior 5: Mercenaries10 Aralık 2019‘da Epic Games Store (EGS)’da piyasaya sürülmüştü. Oyun sadece Epic Games Store üzerinde bulunuyordu ve 10 Aralık 2020‘de diğer dijital platformlarda da çıkış yapacaktı. Piranha Games bununla ilgili “Herhangi bir geliştirici, projelerinin olabildiğince daha fazla dikkat çekmesini bekler ve belli ki, Cyberpunk ile bir çıkış tarihini paylaşmak beklenenden daha azıydı. Birinci gün satış ve pazarlama, başarılı bir ürün lansmanı için çok önemlidir ve çıkış tarihimizi yeniden planlamanın MechWarrior 5: Mercenaries‘in hak ettiği fırsatı ve ilgiyi görmesini sağlayacağına inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Bu bağlamda MechWarrior 5: Mercenaries 2021 bahar döneminde Epic Games Store, Steam, GOG, Xbox ve Microsoft Store üzerinden DLC paketiyle beraber satışa sunulacak.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz