Cyberpunk 2077 için müjdeli haber geldi!

0
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 için müjde niteliğinde bir haber gündeme bomba gibi düştü. CD PROJEKT RED tarafından sunulan yapım, ücretsiz ek içerikleriyle birlikte gelecek. 2020 nisan döneminde çıkması planlanan yapım bildiğiniz gibi eylül ayına sarkıtılmıştı.

Cyberpunk 2077 için 2 DLC müjdesi!

Oyunun yayımlandığı gün itibariyle 2 tane ücretsiz DLC indirilebileceği söylendi. Stüydo oyuna ait ücretsiz içeriklerden sonra genişletme paketiyle de oyunun Witcher 3 gibi DLC bakımından zengin olacağı da iddia olarak eklendi.

Bu iki DLC’nin oyuna ne tür bir ekleme yapacağı ise henüz açıklanmazken, oyunun Steam üzerinde 249 TL fiyatıyla ön siparişe açık olduğunu ekleyelim. Birçok internet yayıncısı oyunu ön sipariş vermiş durumda. Gelecekte fiyat konusunda bir düzenleme olursa da oyunu satın alanlar için geçerli olmayacak.

Cyberpunk 2077

Oyuna ait sistem gereksinimlerinin Steam üzerinde resmî olarak yayımlanmadığının altını çizelim. İnternette gördüğünüz gereksinimler, tahmini olarak işlenmiştir. Oyunun çıkışına yakın süreçte resmiyet kazanacağını düşünüyoruz. Oyuncular Witcher 3: Wild Hunt ile yollarına devam ediyorlar. Birçok oyuncu Cyberpunk’ı uzunca bir süredir beklemekte. Serinin eylül döneminde gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Cyberpunk 2077 mağaza sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz