Cyberpunk 2077 Google Stadia oynanış videosu yayınlandı!

0
Cyberpunk 2077 Google Stadia Oynanış Videosu

Google News Abone Ol

Oyunseverler tarafından meraklan beklenen yapımlardan Cyberpunk 2077 10 Aralık tarihinde yayınlanacağı açıklanmıştı. CD Projekt Red‘in yapımcısı olduğu oyun bilgisayar ve konsollarda oynanabilir olacak. Google’ın bulut tabanlı oyun servisi Stadia‘nın Youtube kanalında bir oynanış videosu yayınlandı.

Yayınlanan oynanış videosu 4K olarak paylaşılmış. 4K ekran çözünürlüğünde oyunu deneyimleyebilmek için yüksek performans sunan donanımlar gerekecek gibi görünüyor. Ancak PS4 ve Xbox One konsollarına ve düşük donanımlı bir pc sahibi iseniz Google Stadia da düşünebilir bir seçenek olabilir. Ancak 4K çözünürlüğü deneyimleyebilmek için kaliteli bir internet altyapısına ihtiyacınız var. Ülkemizde henüz geniş kitleler ile kaliteli internet altyapısı buluşmuş değil. İstanbul’un merkezi noktalarındaki bazı mahallelerde bile internet altyapısı çok sağlıklı ve günümüz yeterliliklerinden bir miktar uzak.

Videoda karakter özelliştirmelerinden, oyun içeriğinden ve kabaca hikayeden parçalar aktarılıyor. Videoda yaş kısıtlaması olduğu için sadece Youtube üzerinden yaşınızı doğrulayarak izleyebiliyorsunuz.

Google 17 Aralık tarihinden önce Cyberbunk 2077 oyununu Stadia üzerinden alırsanız özel bir paket sizi bekliyor. Pakette Stadia Premier Kit ve yeni üye iseniz 1 aylık Stadia Pro aboneliğini içeriyor. Ancak Google Stadia servisi henüz ülkemizde aktif değil.

Ek olarak PS4 ve Xbox One konsollarında Cyberpunk 2077 oyunun iyi performans gösterdiği CD Projekt firması tarafından paylaşılan bilgiler arasında. Oyun çıktığında bu detayları öğreniyor olacağız.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz