CSGO Hem Ücretsiz Hem de Zamlı Oldu!

0

2012 yılında piyasaya çıkan CSGO, an itibariyle 77.50 TL’den satılmaya ve belirli kısmı ücretsiz oynanabilir olmaya başladı.

CSGO Danger Zone

Ücretsiz olmasıyla beraber Danger Zone oynanabilir oldu. İşte detaylar:

“Karşınızda Danger Zone , CS:GO’nun taktiksel oynanışı üzerine inşa edilmiş yüksek tempolu bir battle royale oyun modu. Bu modda oyuncular sonuna kadar hayatta kalmak için zekâlarını, yeteneklerini ve kaynaklarını kullanacak. Tek başına oynayabileceğin gibi ikili ve üçlü takımlar hâlinde de oynayabilirsin!

CS:GO Artık OYNAMASI ÜCRETSİZ 
Arkadaşlarını davet etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Bugünün güncellemesinden önce CS:GO oynamış tüm oyunculara profillerinde gösterebilecekleri hatıra bir Sadakat Rozeti verilecek. Başından beri bizimleydin, o hâlde bunu herkes bilmeli! Buna ek olarak mevcut bütün CS:GO oyuncularının hesapları Seçkin Durumuna yükseltildi.

Önceden de olduğu gibi, Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilecek. Buna ek olarak Seçkin Durumu size Hatıra MP5-SD | Kobay Fareleri (Danger Zone maçlarında TP kazanılarak edinilebilir) silahına erişim verecek.

Tehlikeli Bölge Kasası
Danger Zone Kasası’nda topluluk tarafından tasarlanmış 17 adet silah kaplaması, özel öğe olarak da Şafak bıçakları yer almaktadır.

Yeni oyun modu, yeni kasa ve CS:GO da ücretsiz olarak sunulacak.

Oyunun mağaza sayfası: https://store.steampowered.com/CSGO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here