Chivarly 2 açık beta tarihi netleşti. Sevilen yapımlardan birisi olan serinin devam oyunu, açık betayla beraber oyuncularla buluşacak. Steam üzerinde yer almayacak olan oyunun ön sipariş süreci Epic Games Store, Xbox Store ve PlayStation Store’da devam ediyor. PC için uygun fiyatla karşımıza çıkan yapımın Steam’e gelip gelmeyeceği ise şu anlık bilinmezliğini koruyor.

Nisan ayında kapalı beta süreci yapıldı. Şimdiyse çapraz platform destekli açık betaya geçiliyor. Buna göre oyuncular 27 Mayıs itibariyle PC, Xbox ve PlayStation’dan beraberce oyunu deneyimleyebilecekler. Beta süreci 27 Mayıs – 1 Haziran arası gerçekleştirilecek. Oyuncular 26 Mayıs itibariyle de ön yükleme adımını aşarak oyunun açılmasını bekleyecek. Tam sürümün ise 8 Haziran 2021 tarihinde çıkacağı söylendi.

Chivarly 2 açık beta – sistem gereksinimleri ve fiyatı

Minimum gereksinimler

İşletim Sistmei: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel i3 4370

RAM: 8 GB

Depolama: 20 GB

Ekran kartı: GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 2 GB

Önerilen gereksinimler

İşletim sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel i7 6700 veya AMD RYZEN 5 3500X

RAM: 16 GB

Depolama: 20 GB

Ekran kartı: GTX 1070 veya AMD RX VEGA-56

PC platformu içinse ön sipariş fiyatı Standart Sürüm fiyatı 69 TL, özel sürüm fiyatı ise 79 TL olarak belirlenmiş durumda.

Açık beta, köylerin yakılması, altın çalınması, kuşatma ekipmanlarının itilmesi, kilit konumların ele geçirilmesi gibi hedefleri içeren üç takım hedef haritası – The Slaughter of Coxwell, The Battle of Darkforest ve The Siege of Rudhelm – içerecek. orijinalin oyuncularına tanıdık. Turnuva Alanları ve Wardenglade Savaşı ölüm maçı haritaları, hem takım tabanlı hem de herkes için ücretsiz modlar için beta sürümüne dahil edilecek.

Ayrıca, ortaçağ savaşçınızı ortaya çıkarmak için ilerleme yoluyla açtığınız görünüm özelleştirme seçenekleri de olacak. Betada yer alan yeni özelliklerden biri olan düello sunucuları, özellikle sadece PC oyuncuları için olup, katılımcıların becerilerini bire bir maçta geliştirmelerini sağlar.

Sıradan sunucular hem 60 hem de 40 oyunculu seçenekler sunacak, Torn Banner ilkinin yüksek yoğunluklu savaşlar sunduğunu söylerken ikincisi daha stratejik yarışmalara olanak tanıyor. Bu tam olarak anlatıldığı gibi gitmeyebilir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz