Casper VIA F3 ile Call of Duty Mobile deneyimledik!

0
CALL of DUTY MOBILE

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite yayımlandıktan sonra gözler Call of Duty Mobile çıkışına çevrilmişti. Yapımcı ve yayımcı firma sonunda müjdeyi verdi ve oyunu 1 Ekim 2019 tarihinde yayımladı. Merakla beklenen oyun ücretsiz olarak sunuldu.

2019 yılının son çeyreği itibariyle mobil oyunların genişlediğini görüyoruz. Bu durumda en iyi örnek Call of Duty Mobile olacaktır. Diğer sürümlerine nazaran ücretsiz olarak sunulmaları da oyunların tercih edilmesinde büyük bir rol oluyor. Oyun 2 gün içerisinde 10 milyon üzerinde indirme sayısı elde etmiş durumda.

Kullanıcılar oyuna akın etti. Çoklu oyunculu olarak oynanabilen oyun, Android işletim sistemiyle birlikte iOS işletim sistemi için de yayımlandı.

PUBG‘nin yapımcısı, Ubisoft, Epic Games ve ActivisonBlizzard‘ın yaklaşık yüzde 40’arlık hissedarı olan Tencent Games, oyunu hem kendi hem de yayımcısı ActivisonBliizard ismiyle ortak olarak duyurdu.

Oyun, oynanış ve yapı olarak PUBG ile benzerlik taşıyor diyebiliriz. Ancak tabii ki seri ve geçmişe baktığımız zaman iki oyun tamamen farklı konulara ev sahipliği yapıyorlar.

Bunlarla birlikte iki oyunun karşılaştırma videosunu da yakında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Call of Duty Mobile 10 milyon kez indirildi!

Oyun çıktığı günden itibaren yaklaşık 1.5 günlük bir süreçte 10 milyon indirme barajını kolayca aştı. Mobil oyunlar içerisinde baktığımız zaman bir başarı olarak değerlendirebiliriz.

Biz lafı daha fazla uzatmadan sizi videoyla baş başa bırakalım.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz