Candy Crush serisinde Covid-19 kampanyası!

0
Candy Crush

Candy Crush serisinde Covid-19 kampanyası düzenleniyor. Evlerinde kalan oyuncular için kolaylık sağlayan şirket sınırsız can özelliğini aktif etti. Normalde oyuncuların ücret karşılığı aldığı bu hakkı firma geçici süreliğine ücretsiz hale getirdi.

Geliştirici King firması tarafından duyuruya göre sınırsız can kampanyası oyuncular için duyuruldu. Bu süreçte oyuna hiçbir müdahele yapmaya gerek kalmaksızın sınırsız can özelliği aktif hale getirilecek. Oyuncular bu özelliği dört gün süreyle kullanabilecekler.

Candy Crush sınırsız can ne kadar süre geçerli?

Takıldığınız seviyelerde can hakkını beklemenize gerek kalmayacak olan bu dört günü iyi değerlendirmeniz sizin için faydalı olacaktır. Peki süre dolunca ne olacak? 5 Nisan tarihine gelindiğinde firma sınırlı can sistemine geçiş yapacak otomatik olarak.Bu süreçte de oyuncular tekrar eskisi gibi canlarının dolmasını bekleyecek ya da ücret ödeyerek ek can alarak oyuna devam edebilecek.

Candy Crush hakkında:

2010’lu yılların başına çıkan yapım, yavaş yavaş çeşitli oyunlarla yayıldı. Oyuncuların merakla oynadığı yapım, King isimli firma tarafından geliştirilip yayımlandı. Android ve iOS platformlarında ücretsiz oynayabileceğiniz oyun, oldukça yüksek oyuncu kitlesine sahip.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz