Asus yeni oyuncu faresi Rog Strix Carry modelini duyurdu

0
Asus Rog Strix Carry duyuruldu 2

Oyuncular için çeşitli ürünler sunan Asus, ekran kartından bilgisayara kadar bütün ürünleri oyunculara sunuyor. Bu sefer Strix Carry‘yi duyuran Asus; yeni ürünü ile geliyor.

Nvidia GeForce GTX ve RTX üst model ekran kartları da sunan şirket, oyuncu donanımları da üretiyor. Bunun haricinde klavye ve fare gibi donanımlar da sunması işin artı yanı.

Asus Rog Strix Carry duyuruldu

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Strix Carry modelini duyurdu. Cebe sığabilecek kadar küçük boyutlara sahip bu kablosuz oyuncu faresi, olağanüstü pil ömrüyle muhteşem bir oyun tecrübesi sunuyor. Üstün tasarım ve teknolojilerle donatılan Strix Carry, iddialı bir oyuncu faresinde yer alan özellikleri küçük boyutuna sığdırıyor. Yüksek performanslı Pixart PMW3330 optik sensöre sahip ürün, maksimum 7200 DPI çözünürlük ile akıcı ve hassas kontrol sunuyor. Saniyede 150” tarayabilen ve 30 g hızlanmaya ulaşabilen Strix Carry, en hızlı dönüşleri bile kesintisiz olarak yakalayabiliyor.

Sağ ele göre tasarlanan rahat tasarımda, baş parmağa denk gelen kabartmalar sıkı bir kavrayış sağlıyor. Kullanıcı, tekerleğin altındaki DPI düzeyini değiştiren tuş sayesinde hızlı oyunlarda ve internette gezinirken farklı ayarlardan yayarlanabiliyor. Kasanın sol yanına özenle yerleştirilen, ileri ve geri işlevleri için kullanılan tuşlara erişmek oldukça kolay ancak yanlışlıkla basma ihtimali epey düşük.

300 saaten fazla pil ömrü!

Siyah renkle gizemli bir görünüme sahip olan Strix Carry, iki çeşit kablosuz bağlantı desteğine sahio. Düşük güç tüketimiyle kablosuz üretkenlik sunan Bluetooth LE, bir set AA pille 400 saat kesintisiz çalışıyor. Bu da gerçek kullanımda haftalar veya aylar anlamına geliyor. Yüksek performanslı 2,4 GHz bağlantısı kullanıldığında ise Strix Carry, oyunlarda başarı için gereken 1 ms tepki süresiyle yoğun bir şekilde kullanılırken bile 300 saatin üzerinde pil ömrü vadediyor.

ROG Strix Carry – teknik özellikler

Bağlantı2,4 GHz ve Bluetooth
PilBir çift AA pil
SensörOptik PMW3330
ÇözünürlükDPI 7200 maks.
Raporlama hızı2,4 GHz’de 1ms
Dahili BellekÜç profil
Ana düğmeler50 milyon tıklamaya dayanıklı Omron

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz