25 TL’lik oyun ücretsiz oldu Epic Games

0
Jotun Valhalla

Epic Games indirimleri devam ediyor. Yıl sonunda sona erecek olan promosyon için oyuncular üzgün olsalar da birçok oyunu ücretsiz aldılar.

Bugüne kadar toplam değeri 750 TL’yi geçen oyunu ücretsiz veren şirketin tek istediği ise platforma üye olmaktı. Bu hamle ile Steam kullanıcılarının Epic bünyesine geçmesi/katılması planlandı. Stratejik başarısı ve kâr marjını düşük tutması hem oyuncuları hem de yayıncıları Epic’e dahil etmeye başladı.

Özellikle Deep Silver ve Rockstar Games, PC oyunlarını öncelikli olarak Epic Games üzerinden yayınlıyor.

Epic Games indirimleri Jotun Valhalla ile devam ediyor

2015 yılında Jotun ismiyle yayınlanan oyun, 2016 itibariyle Jotun Valhalla olarak karşımıza çıktı. El çizim grafikleriyle ve bosslarıyla ön plana çıkan oyun, 1.500 oyuncunun sınavından geçti. Yapılan incelemere göre yüzde 80 olumlu puanı da cebe attı.

Ücretsiz olarak alınabilecek durumda olan Jotun, eski yazılarımızda anlattığımız gibi alınabilecek. Epic hesabı açılması suretiyle – PlayStation, Google, Facebook, Nintendo veya e-posta ve şifre belirleyerek – oyunun mağaza sayfasına geçiş yaparak tıpkı ücretli bir oyun alır gibi sipariş vermeniz yeterli olacak.

Jotun fiyatı ne kadar?

25 TL fiyatı olan Jotun, Epic Games indirimleri süresince ücretsiz olarak dağıtılıyor. 12 Aralık tarihine kadar oyunu alabilirsiniz.

Oyunun mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz