25 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu!

0
Epic Games indirimleri

Epic Games fırsatları devam ediyor. Bu haftaki indirimle birlikte Bad North Jotunn Edition ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Epic Games bugüne kadar birçok oyunu ücretsiz olarak sundu. Gerek Ubisoft, gerekse diğer yayımcılarla anlaşarak birçok yapımı hem bünyesine dahil etti hem de ücretsiz olarak verdi.

Honor 9X Türkiye fiyatı belli oldu, çok yakında geliyor!

25 TL değerindeki Bad North Jotunn Edition ücretsiz oldu

16 Kasım 2018 tarihinde Raw Fury adlı yayımcının yayımladığı yapım yüzde 84 olumlu oya sahip. Ayrıca bağımsız yapımcı ve simülasyon türünde karşımıza çıkıyor.

Peki buraya kadar her şey iyi; ancak oyunu nasıl ücretsiz edineceğim? e-posta ve şifreyle kayıt olunabileceği gibi dileyen kullanıcılar: Facebook, Google, PlayStation, Xbox veya Nintendo hesaplarını Epic Games’e bağlayarak kayıt olarak oyunu alabilirler.

Sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri bir sürümü
İşlemci: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 200 MB kullanılabilir boş alan

Oyunu alabilmek için yukarıdaki bahsettiğimiz işlemlerin ardından oyunun mağaza sayfasına gitmeniz gerekiyor. Gittikten sonra “Al.” yazan yere bir kere tıkladıktan sonra karşınıza bir pencere açılacaktır. Açılan pencerede siparişinizi gözden geçirin ve 0 TL tutarı ile birlikte “SİPARİŞ VER” dedikten sonra oyunu Epic yükleyici ile indirebilirsiniz.

Oyunu edinmek için buraya tıklamanız yeterli.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz