Redmi K40 modelinin kutusundan şarj aleti çıkmayabilir!

0
Redmi K40

Redmi genel müdürü Lu Weibing’in Weibo üzerinde yaptığı bir paylaşıma istinaden Redmi K40 modelinin kutusundan şarj aletinin çıkmayabileceği belirtiliyor.

Xiaomi, Mi 11 modeli ile kutu içeriğinden şarj aletini çıkarmıştı. Apple ve Xiaomi’den sonra bu trende Samsung da katılmıştı ve daha birçok marka da katılacak gibi duruyor. Daha uygun fiyatlı ürünlerde de markalar benzer adımlar atacak mı? Atmayacak mı? Soruları akıllardayken Xiaomi’nin alt markası Redmi’den de benzer bir adım gelebileceği sinyalleri gelmeye başladı.

Redmi’nin başındaki isim Lu Weibing Weibo üzerinden iki farklı boyutta Redmi K40 kutusu içeren bir teaser görseli paylaştı. Daha önce Redmi K40 modelinin 2999 yuan başlangıç fiyatı, 4000mAh batarya kapasitesine sahip olacağı paylaşılmıştı.

Tepe model cihazlardan kutu içeriğinde 10-15W değere sahip standart seyahat adaptörlerinin çıkmaması belirli bir koşul çerçevesinde anlaşılabilir. Ancak ülkemiz özelinde de düşündüğümüzde 2000 – 3000 TL fiyat ile satın aldığınız bir telefon modelini kullanabilmek için ekstra 200 TL civarı bir bedel ödemek zorunda olmak mantıklı gelen bir durum değil. Pahalı modellerde bu rakam göze batmayabilir. Ancak yine de çok mantıklı bir adım olarak görmüyoruz.

Ancak kutudan şarj aletinin çıkması trendi birçok markanın birçok modelinde uygulanacak bir adım gibi duruyor. Bazı markalar kutularında şarj aletinin olduğunu belirten tanıtımlar yapacaktır. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz