Metro İstanbul için internet müjdesi geldi!

0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Metro İstanbul içerisinde sınırsız internet erişimi için onay geldiğini duyurdu. Altyapının hazır olduğunu dile getiren İmamoğlu, kanuni olarak da onayı aldıklarını doğruladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Dr. Taylan Yıldız’a teşekkür ile birlikte İBB Başkanı İmamoğlu paylaşımında;

“İstanbul’a müjde Metrolara internet sağlamak için altyapıyı hazırlamış sürecin önündeki engellerin kalkması için çaba sarf ediyorduk. Bugün İBB Meclis Komisyonu’ndan karar geçti. Sınırsız internet erişimi için çaba sarf eden herkese ve Meclis Üyemiz @taylanyildiz‘a teşekkürler.” açıklamalarında bulundu.

Ek olarak İYİ Partili Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız’da Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “İstanbul metrosuna internet geliyor! Başardık! Birlikte çok güçlüyüz gençler! Çok!” ifadelerini kullanıyor. İstanbul metrolarında başlayan internet erişimi kararının diğer şehirlere de emsal olmasını beklediğini belirten Yıldız, “Umarım Ankara ve İzmir metrolarında da internet erişimi ivedilikle açılacaktır”  dedi.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz