Getir, Getir Çarşı hizmetini kullanıma açmaya başladı!

0

Yakın zamanda yurt dışına açılan Getir, geçtiğimiz günlerde yeni hizmetini duyurmuştu. Getir Çarşı olarak isimlendirilen hizmet kapsamında bölgenizdeki kasap, bakkal, manav, petshop gibi işletmelerin sisteme dahil olarak daha fazla kişiye ulaşmasına aracılık etmek hedeflenmişti.

Getir Çarşı hizmeti şu anda İstanbul’da hizmeti açıldı. Bununla birlikte ön başvuru sürecinde ya da şu andan itibaren sisteme üye olacak esnafların yararlanabileceği yeni uygulamayla birlikte mahalleniz içerisinde daha çok iş yerinden paket servisi yapabileceksiniz.

Getir Çarşı hizmeti mahalle mahalle açıldı!

Salgın koşullarındaki kısıtlama kurallarına tabii olan uygulamada, en geç saat 24.00’ye kadar hizmet verilebilecek. Kuruyemişçi, pet shop, market, kasap, manav ve şarküteri kategorisine ait işletmeler listeleniyor. İki farklı seçenek sunulan uygulamada ister direkt işletme, isterseniz de Getir kuryesi paketinizi adresinize kadar getiriyor.

Bu süreçte minimum getirme tutarı değişkenlik gösteriyor. Örneğin Getir kuryesi ile isterseniz minimum 25 TL olan getirme tutarı – Getirme parası alınmıyor – işletme getirirse 40 TL olarak uygulanıyor. Genel ortalamaya bakıldığında ise Getir’in götürdüğü siparişlerde vakitten tasarruf yapıldığı gözlemleniyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz