1 Ocak 2021 tarihinde kullanıma sunulan dijital platform EXXEN, yeni içerikleriyle gündemde bir süredir. Eylül 2021 itibariyle yapılan resmi açıklamanın ardından UEFA liglerinin yayın haklarının 3 yıl boyunca EXXEN’de olacağı ifade edildi. Bununla birlikte EXXEN Spor paketini sizler için denedik ve incelemesini paylaşmak istedik.

İlk 2 hafta geçti ve çekişmeli maçlar geçti, geliyor… Diğer haftalar için filir oluşsun sizlere. Fenerbahçe – OlympiakosManchster United – Villarel – Marsilya – Galatasaray maçlarını izlediğimiz EXXEN Spor yayınları normal bir şekilde devam ettiler. Normal dizi/film vb. içeriklerde reklam gösterimi yapılırken -dizi bölümünde 3-4 kez- maçlarda ise sadece ilk açılışta reklam çıkıyor. Sonrasında yayına bağlanıyor. Devre araları, maç sonu programı öncesi gibi yerlerde tıpkı TV kanallarındaki gibi reklamlar dönüyor.

Ayrıca yayıncı kuruluş olan EXXEN, maçların özetlerini de maç sonlarından sonra paylaşıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve bu sezon ilk kez düzenlnene UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin tüm maçları da kesintisiz olarak platfomrda yer alacak terkar söyleyelim. Son olarak eksileri dile getirelim.

  • Maçların anasayfada gelmesi güzel bir detay olsa bile canlı TV menüsü eklenebilir.
  • REKLAMLI ve REKLAMSIZ paket yerine tek bir pakette orta yol bulunabilir.
  • Diğer platformlardaki gibi yerel kanallar vb. platforma eklenebilir.
  • Hâlâ internet altyapısı el vermeyenler için EXXEN fiziksel üyeliği verilebilir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz