Aerial Powers HyperX Marka Elçileri Ailesine Katıldı

0

HyperX, Profesyonel Basketbol Oyuncusu ve Avid Gamer Aerial Powers Ortaklığıyla Espor Topluluğuna Desteğini Devam Ettiriyor

Kingston Technology Company, Inc.‘in oyun bölümü HyperX, profesyonel basketbol oyuncusu Aerial “POWERzSURGE” Powers ‘ı en son marka elçisi olarak duyurdu. Yeni sponsorluk kapsamında Powers, yayın yaparken ve oyun oynarken HyperX kulaklıklarını kullanacak. Aerial Powers ‘ın resmi sponsoru olan HyperX, böylece WNBA ‘ya da ilk girişini yapmış oluyor.

Powers yaptığı konuşmada,“HyperX ailesine resmi olarak katılmaktan son derece heyecanlıyım. Oyun oynayan herkes, rakibinin seni görmeden geldiğini duymanın bir avantaj olduğunu bilir. HyperX kulaklığımla oyun oynarken vuruş sayılarımdaki artış ile büyük bir fark yaşadığımı söyleyebilirim.” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir, “HyperX beni oyunların zirvesinde tutmaya devam edecek. HyperX ’in desteğini aldığım için onur duyuyorum ve bu mükemmel tasarımı dünyayla paylaşmak için sabırsızlanıyorum!” demiştir.

Powers, Twitch kanalı POWERzSURGE’ı oluşturduktan sonra 2019 WNBA sezonu boyunca kanalında Apex Legends, Call of Duty ve NBA 2K oynadı. Powers’ın oyun sevgisi çocukluk çağında ailesiyle birlikte Nintendo 64 oynayarak başladı. En son POWERZ UP NBA 2K turnuvasında görüldüğü gibi oyun, hem rekabet, hem de kadınları oyun oynama konusunda güçlendirmenin bir yolu olarak hayatının ayrılmaz bir parçası olarak kaldı. HyperX kanaat önderleri birimi pazarlama müdürü Dustin Illingworth, “HyperX ailesi olarak  Aerial ile imza atmaktan heyecan

duyuyoruz,” dedi. “Sahadaki becerileri, oyun çeşitliliği ve katılım konusundaki olağanüstü tutkusu, hem oyuncular, hem de geleneksel spor hayranları arasında farkındalığı artıracak.” demiştir.

HyperX ’in tüm oyunculara ellerinden gelenin en iyisini başarmaları için ilham verme hedefiyle de uyumlu olan Powers, sağlıklı bir oyuncu yaşam tarzını teşvik etme arzusu ile sporda ve oyunda, kadınlar ve her renkten insanlar için çeşitlilik ve katılımda farkındalığın artmasını hedeflemektedir.

Artık bir HyperX marka elçisi olan Powers, oyun kişiliğinden esinlenilen kendi kahraman illüstrasyonu da dahil olmak üzere HyperX Heroes desteğini alacak. Powers oyun oynarken ve yayın esnasında yalnızca HyperX kulaklıklarını kullanacak. Powers, futbolcu JuJu Smith-Schuster, basketbol oyuncusu Gordon Hayward, buz hokeyi oyuncusu Filip Forsberg, uluslararası futbolcu Dele Alli, profesyonel yarış arabası sürücüsü Sage Karam gibi uluslararası alanda tanınan 25 küresel yayıncı ve kanaat önderinin yer aldığı HyperX ailesi arasına katılmıştır.

HyperX Hakkında

HyperX, oyuncular, bilgisayar üreticileri ve yetkili kullanıcılarına yüksek performanslı bileşenler sağlama amacı taşıyan dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi olan Kingston® Technology Company, Inc.’in oyun bölümüdür. 16 yıldır HyperX ’in amacı tüm oyuncular için – yüksek hızlı bellek, katı hal sürücüler, kulaklıklar, klavyeler, fareler, konsol oyuncuları için şarj aksesuarları, USB flash sürücüler ve fare altlıkları – oyun ürünlerini geliştirmek oldu. Ödüllü HyperX markası, üstün konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sunan ürünleri sürekli sunarak liderlik sıralamasında adını üst sıralarda yazdırmakta. HyperX ürünleri, en zorlu ürün özelliklerini karşıladığı ve sınıfının en iyisi bileşenleri ile üretildiğinden dolayı dünya çapında profesyonel oyuncular, teknoloji meraklıları ve aşırı hız aşırtmacıların tercihidir. HyperX dünya çapında 60 milyondan fazla bellek modülü ve 7 milyon oyun kulaklığı sattı.

Global #HyperXFamily’e facebook.com/hyperxcommunity adresinden katılın, HyperX ürünlerinin konsol deneyiminizi nasıl geliştirebileceğini ve hem sizin hem de PC’nizin, konsolunuzun veya mobil cihazınızın hyperxgaming.com ‘daki performansını nasıl artırabileceğini takip edin. Yetenek seviyeniz ne olursa olsun, hangi oyun türlerini oynarsanız oynayın, Dünyanın her yerindeki tüm oyun meraklılarını içtenlikle kucaklıyoruz – We’re All Gamers.

Kingston, Kingston logosu, HyperX ve HyperX logosu, Kingston Technology Corporation’ın ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer tüm tescilli ticari markalar ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz