Özel tasarımlı Caviar iPhone Xs serisi, fiyat bakımından dudak uçuklatıyor. Daha önce dünyanın en pahalı telefonu yine bir altın kaplama iPhone modelken yine pahalı düzeyde bir seri çıkartılması şaşırtmadı denilebilir.

Rusya merkezli şirket, özel iPhone Xs serisini duyurdu. Bakalım seride neler yer alıyor?

Prima serisi ile sınırları zorluyor!

Lükslük bakımından sınırları zorlayan Caviar, Prima Collection adını verdiği yeni serisi ile karşımıza çıkıyor.

Klasik Rus baleleri Swan Lake, Sleeping Beauty ve La Bayadere’den ilham alınarak tasarlanan iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelleri Odette, Nikiya ve Aurora isimli üç farklı tasarıma sahip

12 günlük özel bir çalışma sonucunda hazırlanan modeller 20 adet elmasla donatılmış. Kadınlar için uygun hediye olarak lanse eden firma, ürünlerini 6380 dolardan başlayan fiyatlarla sunuyor.

Yaklaşık 34.300 TL’den başlayan modeller, gerçekten de yüksek fiyatlı durumdalar.

Bunların yanı sıra 23210 dolarlık Grand Complications Skeleton Diamond Edition ve 7660 dolarlık Grand Complications Skeleton Black Edition isimli çok özel iki sürüm daha duyuran marka, güncel kura göre yaklaşık 125 bin lirayasatılıyor. Elbette bu modellerin altın ve son derece değerli özel taşlarla süslendiğini, ultra lüks cihazlar olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

 

 

Bu cihazı gerçekten almak için bir sebep var mı onuda bilmiyorum. Sonuçta telefon bozulursa işlevi gidince, o işçilik ve emek için sadece mücevher koleksiyonu gibi duracak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz