BlackBerry KEYone

 

 

Fiziksel klavyeli ve farklı ekran formatına sahip BlackBerry KEYone modelinin iyileştirilmiş bir varyasyonu olduğunu tahmin ettiğimiz bir model geliyor. Bu modelin kutusundan Android Oreo ile gelmesini bekliyoruz. Zira öncül model Android 7.1.1 ile gelmişti.

Yeni gelecek modelin ismi bilinmezken model, kod numarası BBB-100-1 olan KEYone modeline oldukça benziyor. BBF-100-1 kod numarasıyla gelecek olan modelde en belirgin değişiklik işlemci tarafında.

 

 

Yeni BlackBerry Modelinin Özellikleri ?

 

 

yeni BlackBerry modelinin özellikleri

 

Snapdragon 625 yerine Snapdragon 660 ile gelecek model performans anlamında üst seviyeye yakın seviyede seyderecektir. Ekran çözünürlüğü 1620X1080 değeriyle KEYone ile olan yeni modelde pil tarafında iyileştirme olmasını bekliyoruz.

  

Depolama ve bellek kapasitesi tarafında da günümüz standartlarını yakalayacaktır. Belki kullanıcıları yakalamak adına bir tık daha fazlasını da sunabilir.  BlackBerry KEYone modeli fiyat olarak biraz yüksek. Tasarım anlamında Sony Xperia XZ1 modelinin önünde olduğunu düşünebiliriz. Ancak performans anlamında oldukça gerisinde kalıyor.

  

Aralarındaki fiyat farkı yaklaşık olarak 100 ₺ civarında. Yazılım ve donanım olarak daha güncel olan bir modelle aynı fiyatlarda. Bu da satış anlamında oldukça olumsuz etkileyen bir unsur. Yeni modeli ile birlikte BlackBerry doğru bir fiyatlandırma yaparak eski günlerdeki kadar olmasa da belirli bir kitlenin dikkatini çekebilir.

Bakalım KEYone modelinin yeni versiyonu olmasını beklediğimizin dışında bir model olacak mı ? Yoksa BlackBerry yine yüksek fiyatıyla yüksek satış rakamlarına ulaşamayacak mı ?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz