Yeni Asus ROG Phone Snapdragon 888 ile geliyor!

0
Asus ROG Phone
Google News Abone Ol

Asus’un oyunculara özel serisi ROG Phone ailesinin üçünü jenerasyonu geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Şimdilerde yeni ROG Phone 4 ile ilgili iddialar ortaya çıktı. Bir test uygulamasında sonucunda ortaya çıkan yeni model ile ilgili detaylar haberimizde.

Geekbench testinde ortaya çıkan yeni modelin kodu ASUS_I005DA. Ayrıca HTML 5 testinde ASUS_I005DB kod numarası da göründü.

Bazı asya ülkelerinde 4 rakamının uğursuzluk getirdiğine inanılıyor. Bu sebeple yeni modelin isimlendirmesi 4 yerine 5 olabilir. Ancak bu esas detay değil. Geekbench testinde listelenen özellikler arasında dikkat çeken detaylar söz konusu.

Yeni Asus ROG Phone özellikleri

Listeye baktığımızda Qualcomm’un henüz yeni duyurduğu Snapdragon 888 yonga setinin yer aldığını görüyoruz. Tek çekirdek testinde 1081 puan alırken çok çekirdek testinden 3584 puan aldığını görüyoruz. Bellek tarafında ise 8GB kapasite bizleri karşılıyor. Android 11 kullandığı da ortaya çıkan detaylardan. Diğer özellikleri hakkında bir bilgi bulunmayan yeni ROG Phone hakkında yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Daha önce duyurulan modeller Temmuz ayında piyasaya sürüldüğü için yeni ROG Phone modeli için daha çok uzun bir süre var önümüzde. Tabi Asus bir hamle yapıp tanıtım tarihini öne çekmez ise.

Oyunculara yönelik özelleştirilen telefon modeli çıktığı dönemde ses getiren yenilikler sunmayı başarmıştı. Bakalım yeni model ile performansa ek olarak bizlere neler sunuyor olacak.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz