Xiaomi yeni mağaza açıyor; açılacak il belli oldu!

1
Xiaomi yeni mağaza Hatay'da olacak

Xiaomi yeni mağaza açıyor. Çinli teknoloji şirketi ülkemizde birkaç tane mağaza açmıştı. Ancak şube ağı genişlemeye devam ediyor.

İstanbul ve Ankara’dan sonra birazcık uzağı tercih eden şirket, doğuya doğru yolculuğa çıkıyor. Yeni mağazanın merkezi belli oldu.

Xiaomi yeni mağaza açıyor!

Konuşulanlara göre yeni Mi Store’un Hatay ilinde açılması söz konusu olacak. İstanbul, İzmir, Ankara ve Konya’dan sonra Hatay’da. Bir ay içerisinde açılması beklenen Mi Store’un Palladium AVM içerisinde yer alacağı söyleniyor.

Uzun süredir satış noktası bulunuyor olsa da, herhangi bir resmî satış mağazası söz konusu olmayan şirket, bu hamlesiyle mağaza ağını genişletmeye devam ediyor.

Xiaomi yeni mağaza açıyor

Her mağaza açılışı bir indirim ve hediye demek. Konya ilinde açılan Mi Store’da yapılan kampanyalar ilgi çekiciydi. Öyle ki 153 adet hediyenin yanı sıra; cep telefonlarında yüzde 15 ve ekosistem ürünlerinde ise yüzde 40’a varan indirimler uygulanmıştı.

Kısa süre içerisinde Xiaomi yeni mağaza ile ilgili açıklama ve detayların gelmesi bekleniyor. Böyle devam ederse Çinli şirketin üçüncü parti perakende pazarla birlikte kendi pazarını da ülkemize getirdiği görülüyor.

Özellikle cihaz/aksesuarlarla ilgili problemlerde birebir iletişim sağlanabilmesi adına ürünün kendi mağazasının bulunması hoş bir şey.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalmayı unutmayın.

1 Yorum

  1. Huawei Mate 10 lite kullanıcısıyım çok melunum cihaz ve servis ağından Herkese tavsiye ederim.. Arkadaşlar.. Bursa’da da Açılmasını isterim Huawei ve Xonomi mağaza ve servis yetkilisi Bilgilerinize arz ederim..

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz