Xiaomi Mi 10 aracılığıyla çekilmiş fotoğraflar!

0

Akıllı telefon pazarı gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Hatta artık fotoğraf makinesi yerine Xiaomi Mi 10 gibi modeller tercih ediliyor.

Birçok YouTuber bile artık kamera yerine telefonu aracılığıyla video çekmeyi tercih edebiliyor. Çünkü telefon kameraları da artık normal kameralar kadar – bazı kamera modellerine göre daha iyi – olabiliyor.

Xiaomi Mi 10 aracılığıyla çekilen fotoğraflar paylaşıldı

Firmanın Çin deki sorumlusu Lu Weibing, geçtiğimiz günlerde fotoğraflar paylaşmıştı. Bu paylaşımdan sonra ortaya yeni fotoğraflar çıktı. Buna ek olarak Mi 10 ve Mi 10 Pro modellerinde 108 Megapiksellik kameralar olacağını biliyoruz.

Teknik detayları hakkında net bilgiler olmayan modeller için dörtlü kamera kurulumu olması ve ana kameralarının da 108 MP olması bekleniyor.

Dörtlü kamera kurulumu kapsamında diğer lenslerin de ana lens kadar iyi olacağı hatta Mi 10 Pro’nun en iyi kamera dizayn/özelliğine sahip amiral gemisi modeli olacağı da gelen iddialar arasında.

Aşağıdaki yedi görselden Mi 10 kamerasından çıkan fotoğraflara bakabilirsiniz:

Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 ne zaman çıkıyor?

23 Şubat 2020 yapılacak etkinlikle birlikte Mi 10 ve Mi 10 Pro resmiyet kazanacak. Bu süreçte modellerin hem kamera hem de özellik bakımından nelere ev sahipliği yaptığını görebileceğiz. Şu an için kamera haricinde Snapdragon 865 yonga setiyle birlikte geleceği kesinleşmiş durumda.

2020 yılında gelecek olan bütün telefonların en az iki kamera kurulumuyla geliyor olması da teknolojinin nedenli geliştiğini bir kez daha gösteriyor.

Amiral gemisi modellerinde ise üçlü ve dörtlü kamera kurulumları oldukça hoş duruyorlar. Son olarak Mi serisinin Samsung Galaxy S20 serisi ile kafa kafaya olacağı görülüyor.

Bütün amiral gemileri çıktıktan sonra detaylı özellik karşılaştırmalarıyla bu durumu daha net anlayabileceğiz.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz