Xiaomi, Ankara’daki ilk münhasır yetkili servisini açtı!

0
Xiaomi

Xiaomi’nin Yeni Münhasır Yetkili Servis Merkezi Evofone ortaklığıyla Ankara’da açıldı!

Xiaomi’nin Ankara’daki ilk münhasır yetkili servisi, Evofone tarafından Ankara Kızılay’da açıldı.


Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xiaomi’nin Ankara’daki ilk münhasır yetkili servisi, Evofone ortaklığıyla Evofone Servis Müdürü Cem Keçeci ve Xiaomi Türkiye Servis Müdürü Ozan Uz’un katılımıyla Ankara Kızılay’da açıldı.

Açılışta konuşan Xiaomi Türkiye Servis Müdürü Ozan Uz; ‘Xiaomi’de hedefimiz inovasyonu herkes için erişilebilir kılmak. Aynı amaçla satış sonrası servislerimizin de kalitesini artırmaya devam ediyoruz. 2021 yılı içinde kullanıcılarımızın ayrıcalıklı servis merkezlerimize daha kolay erişim sağlayabilmesi adına yeni yatırımlar yapacağız ve yeni servis merkezlerimizi açacağız. Bu servis noktalarında öncelikli hedefimiz müşterilerimize kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet sunmak olacaktır’ dedi.

Ankara’da ilk olma özelliği taşıyan “Xiaomi Yetkili Servis Merkezi” kullanıcılara en iyi servis deneyemini sunuyor. Merkezde Xiaomi Türkiye garantili tüm telefonlara ve Evofone Teknik Servis Hizmet kapsamında olan Xiaomi aksesuar ve ekosistem ürünlerine yönelik hizmet veriliyor.

Ürün satışının da yapılacağı servis merkezinde bir de deneyim alanı yer alıyor. Bu sayede müşteriler, Xiaomi’nin en yeni telefonlarını, aksesuarlarını ve ekosistem ürünlerini deneyimleme ve satın alma fırsatı bulacak.

Ankara Kızılay Xiaomi Servis Merkezi hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi günleri ise 09:00-14:00 saatleri arasında hizmet verecek. Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 32/B Demirtepe – Çankaya/Ankara adresinde bulunan servis ve satış merkezine 0312 229 98 91 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz