Xperia 20 Görüldü! Klasik Sony Tasarımı

0
Sony Xperia 20

Sony’nin MWC 2019 (Mobil Dünya Kongresi) ‘da duyurduğu Xperia 10 serisinin ardılı ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Twitter’da OnLeaks ismiyle yer alan hesapta Xperia 20 görüldü.

Xperia 20 modelinin ince yan çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Ekran oranı ise 21:9 seviyesinde olacak.

Sony Xperia 20
Xperia 20 Ön ve Arka Görünümü

Ana kamera kurulumu iki sensörden oluşan modelde ekran – kasa oranının piyasa standartlarını karşılamasını bekliyoruz. Orta / Orta – Üst seviyesinde bir model olması bekleniyor. Daha önce piyasada oldukça ilgi gören Xperia Z serisinin köşeleri yumuşatılmış versiyonu gibi görebiliriz. Sony birbirine benzeyen telefonlar üretmeye daha ne kadar devam edebilecek? Hep birlikte göreceğiz.

Ekran olarak 6″ boyutunda olacak modelde parmak izi sensörü sağ yan taraftaki güç tuşunda yer alıyor. Xperia 10 modelinde parmak izi sensörü ve güç tuşu ayrı iki alan olarak sağ kısımda yer alıyordu. Birleştirilmesi daha hoş bir detay olarak bizleri karşılıyor.

Xperia 20 modelinde alt kısımda tek kanallı bir hoparlör yer alıyor. Kasanın arka ve ön kısmında metal ya da cam bir malzeme tercih edilebilir.

Yeni modelin MWC 2020’de tanıtılması bekleniyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın. Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz