LG’nin sunduğu çok özellikli kamera arayüzü ikincil ekran ile tanıştığımı V serisinin yeni temsilcisi V30’un görseli Evan Blass tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı.

 

 

Bu modelde görselde de gördüğünüz gibi farklı bir dizayn ile gelecek gibi görünüyor. Ayrıca ekranın da OLED olabileceğini de belirtelim. Bu görünüm ile cihaz akıllara BlackBerry Priv’i getiriyor. Donanımsal detaylarına bir bakalım.

Qualcomm’un piyasada mevcut olan en güçlü işlemcisi Snapdragon 835 ile gelecek. Ayrıca bellek tarafında da 4 GB RAM olacaktır. 6 GB RAM ile de gelebilir. Avrupa’da olmasa bile Güney Kore’de böyle bir versiyon satışta olabilir.

Kamera olarak çift ana kamera ile gelmesi bekleniyor. Kameraların yan yana yer almasını bekliyoruz. Muhtemelen kameralardan birisi alan derinliğini ölçmek için kullanılacaktır ya da üreticilerin genelinin de kullandığı gibi monokrom bir lens de tamamlayıcı olarak yer alabilir.

Cihaz hakkında daha fazla bilgimiz yok. Bize göre ekranın altta konumlanması bir avantaj olabilir. Bildirimleri görüntülemek, hızlı uygulamalara erişmek gibi işlemler daha pratik bir şekilde yapılabilmesi mümkün.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz