Piyasaya sürülen her yeni akıllı telefonlar teknoloji yüzünden yeni özellikler geliyor. Bunu içinde telefonların hafızasının kapasitesi yüksek olması gerekiyor. SanDisk’in 128GB’ye varan kapasiteye sahip Extreme microSD UHS-I Kartı ve USB Type-C Sürücüsü depolamada yardımcı olarak kapasiteyi yükseltiyor. SanDisk’in yeni SanDisk Extremeler çift yönlü USB Type-C bağlantısıyla kapasitesi yükselen telefonlar da içeriklerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde aktarılabilir.

Saniyede 150 MB’ ta kadar hıza sahip flaş bellekler USB Type-C bağlantısı sayesinde video, fotoğraf, şarkı ve diğer dosyaları hızlı ve güvenilir şekilde yükleyebilirsiniz. Bunu sayesinde daha az zaman harcayarak her işinizi hızlıca bitirebileceksiniz.

128 GB’a varan kapasitesi ile telefonunuzun hafızasını artırabileceğiniz ve dayanıklılık olarak da sağlam olan SanDisk Extreme’in zorlu koşullarda bile çalışma hızı düşmüyor. Ayrıca bu flaş bellekleri, USB bağdaştırıcısı ile telefondan başka istediğiniz cihaza bağlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz cihazda hiç bir problem yaşamadan her yerde kullanabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz