Samsung yeni batarya modeli

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni bir telefon modeli üzerinde çalışmalar yürütüyor. Bu model Kore Sertifikasyon web sitesin üzerinde görücüye çıktı. 2020 yılı modelleri sonrası hakkında sıkça negatif yorum gelen teknoloji şirket, giriş-orta seviye modelleri için de çalışmalarına devam ediyor. Son gelen bilgilere göre şirket yeni bir telefon üzerinde çalışıyor.

Samsung yeni telefon üzerinde iz sürüyor

EB-BA013ABY model numaralı batarya SM-A013 model telefona eşlik edecek. Bu model numarasıyla yapılan varsayım, Samsung’un pil seri/model numaralarının telefonlarla ilişkili olması ile alakalı bir durum.

Samsung yeni batarya modeli

Ortaya çıakn render görseli ile birlikte söz konusu bataryanın 3.000 mAh kapasiteli olacağı ve SM-A013 model telefonda kullanılacağı düşünülüyor. Raporlara göre, SM-A013’ün bir akıllı telefon mu yoksa tuşlu telefon mu olacağı da netlik kazanmış değil. Çünkü paylaşılan render görselde bataryanın tuşlu telefonları anımsatan bir tasarımı var. Tabii ki bu bilgiler sadece bir varsayımdan ibaret. Söz konusu modelin akıllı telefon olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Yakın zamanda bu model ile ilgili gelişmelerin gelmesi bekleniyor; bilgi gelmesi durumunda sizleri haberdar edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz