Samsung Parmakizini Ekrana Taşıyor!

0

Geçtiğimiz günlerde Samsung ‘un ülkesi Güney Kore’de bir patent aldığını sizlere aktarmıştık.

 

Samsung Galaxy S9 Modelinde Geri Adım Atabilir!

 

 

 

 

Samsung’un Gelecek Modellerde Bizi Neler Bekliyor ?

Bugün yukarıdaki haberimizden daha net bilgiler edindik. Firma yeni tasarımı ile birlikte kendisiyle özdeşleşmiş kapasitif butonları ve fiziksel ana ekran tuşunu kaldırarak neredeyse sıfır çerçeveli akıllı telefonları Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 modellerini piyasaya sürdü. Bundan sonraki tepe modellerde de benzer bir tasarımın bizleri karşılayacağını belirtelim.

  

Ancak bu modellerdeki parmak izi sensörünün yerleşimi nedeniyle olumsuz eleştiriler alan Samsung, bu durumu bir sonraki modellerinde telafi edeceğe benziyor. Tıpkı Galaxy S6 modelinde hafıza kartı desteğini kestikten sonra Galaxy S7 modeli ile birlikte tekrara destek vermeye başlaması gibi.

Note 9 modelinin Note 8 modelinin elden geçirilmiş bir varyasyonu olabileceğini ve özellikle tasarımsal anlamda çok fazla bir değişikliğin olmayabileceğini belirtelim.

  

Samsung mükemmel bir tasarımı parmak izi konusunda rakiplerinden daha farklı olabilmek için zedelemesi de oldukça ilginç bir konu sevgili okurlar. Zira tasarım anlamında Galaxy Note 8 ve Galaxy S8 serisi piyasadaki en iyi telefonlardan. Bu durumu farklı olmak adına yapılmış bir hata olarak görmek bile maalesef olumlu düşünmeyi sağlamıyor.

Günlük hayatta oldukça fazla kullandığımız bu fonksiyonu, kullanmama opsiyonu mevcut bile olsa ne yazık ki olan bir özelliği kullanamama sorununa neden olacağından ötürü yine büyük bir problem olarak karşımıza çıkmakta.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz