Samsung Galaxy F

Son sızan bilgilere göre yeni model Galaxy F olarak isimlendirilecek. Galaxy F’nin model numarası ise SM-F900U şeklinde. Modelin yapı numarası ise F900USQU0ARJ5.

Cihazın Avrupa ve Asya için iki farklı versiyonu olacak. Bu versiyonların model numaraları ise SM-F900F ve SM-F900N şeklinde olacak. Teknik özellik tarafında ise 7.3″ boyutunda birincil ekran ve 4.6″ boyutunda ikincil bir ekran yer alacak. Depolama tarafında ise 512 GB kapasiteye yer verilecek.

Bu iki ekran birbirine bir dişli ile bağlı olacak ve aralarında boşluk olacak. Bu sayede katlanırken kırılmanın önüne geçilmesi amaçlanmış. Samsung’un gelecek ay içerisinde 1 milyon Galaxy F üretmesi bekleniyor.

Şu anda cihaz ile ilgili pek fazla bir bilgi bulunmuyor. Gelecek hafta 7 – 8 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Samsung Geliştirici Konferansı (SDC) nda duyurulduğunda cihaz ile ilgili daha fazla detayı sizler ile paylaşıyor olacağız.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz