Samsung Galaxy Z Fold 3 Fiyatı Belli Oldu!

0
Galaxy Z Fold 3 Fiyatı Belli Oldu
Google News Abone Ol

Samsung firmasının katlanabilir telefon serisi Galaxy Z Fold ailesinin yeni üyesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Galaxy Z Fold 3 fiyatı ne olacak? 2021 yılının ikinci yarısı tanıtılması beklenen Galaxy Z Fold 3 modelinde teknolojik olarak birçok yenilik bizleri bekliyor. Ancak yine de Galaxy Z Fold 2 modeli ile benzer fiyattan satışa sunulacağı belirtiliyor.

Galaxy Z Fold 2 modelinin fiyatını hatırlatmak gerekirse çıkış fiyatı yaklaşık 2000$ seviyesindeydi. Ülkemizdeki ilk satış fiyatı ise 19999₺ seviyesindeydi.

Samsung benzer fiyata daha fazla özelliği sunarak tepe seviyedeki telefonlara erişimi olan kullanıcıları sevindirebilir. Ancak daha düşük modellerinde olacağını düşünüyoruz. Galaxy Z Flip modeli ülkemizde 13500 ₺ seviyelerinden girmişti. Bir de Galaxy Z Flip Lite gibi daha uygun bir seçenek de sunulabilir Böylelikle Samsung yeni bir ürün grubunu daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilir.

Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin 2021 yılının ikinci yarısında duyurulacağını belirtmiştik. Muhtemel olarak 2021 yılının üçüncü çeyreğinde duyurusu yapılıyor olacaktır. Daha önce sizlere Galaxy Note serisinin sona erebileceğini belirtmiştik. Galaxy Note serisi Ağustos ayı içerisinde duyurusu yapılır ve Apple’ın yeni iPhone modellerinden önce pazardaki yerini alırdı. Güney Koreli şirket daha güçlü ve yenilikçi bir ürünü bu slota koyabilir.

Katlanabilir telefonlara bakış açınız nedir? Düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz