Samsung Galaxy Watch 6 serisi pil kapasiteleri ortaya çıktı!

0
Galaxy Watch 6 serisi pil kapasitesi

Samsung, yakın bir zaman giyilebilir cihazlarından akıllı saat ürünlerinin yeni temsilcisini kullanıcılar ile buluşturacak. Öncesinde Galaxy Watch 6 serisi ile ilgili bir bilgi ortaya çıktı. Çinli bir satıcının çevrimiçi listesinde ortaya çıkan verilere göre Galaxy Watch 6 serisinde yer alacak opsiyonların tümüyle ilgili olarak pil kapasitelerini öğrenmiş olduk.

Galaxy Watch 6 40mm (SM-R930/SM-R935): 300mAh pil.
Galaxy Watch 6 44 mm (SM-R940/SM-R945): 425 mAh pil.
Galaxy Watch 6 Klasik 42 mm (SM-R950/SM-R955): 300 mAh pil.
Galaxy Watch 6 Klasik 46mm (SM-R960/SM-R965): 425mAh pil.

Galaxy Watch 6 serisi pil kapasiteleri

Pil kapasite bilgileri olan Galaxy Watch 6 serisi seçeneklerine baktığımızda daha önce iddia edilen Galaxy Watch 6 Pro modeli ile ilgili bir bilgi yer almıyor. Bir ihtimal olarak bu seçenek bu seride es geçilebilir. Diğer seçeneklere baktığımızda ise baz modeller 40 mm ve 44 mm kasa çapına sahipler. Klasik modeller ise 42 mm ve 46 mm kasa çaplarına sahipler.

Ayrıca bu seride Pro seçeneği olmaması halinde döner çerçeve diğer modellerde tekrar görebileceğimiz bir özellik olabilir.

Daha önceki bilgilerden yola çıkarak Samsung’un Galaxy Watch 6 serisi Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerini tanıtacağı Ağustos – Eylül döneminde gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde sahnede görebiliriz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca Google News ve Bundle üzerinden de bizi takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz