Samsung Galaxy Note 7 modelindeki patlama sorunundan sonra ciddi boyutlarda zarar gördü ve pil tarafında rakibi LG’nin pillerini – en azından bir süre – kullanacak yeni ürünlerinde.

Öte yandan uzun bir süredir 5″ civarında ekran boyutuna sahip Galaxy S modelleri piyasada yer almaktaydı.

Bu yıl yeni Note modelini çok severek alıp sonrasında büyük hüsrana uğrayan kullanıcıların gönüllerini Galaxy S8 modeli ile almayı hedefliyor Samsung.

 

samsung-galaxy-s8

Yeni Galaxy S Serisindeki Ekran Boyutları Ne Olacak ?

Bu yılki Galaxy S8 serisi modellerinde ekran boyutlarında değişikliğe gidebilir firma. Ekran boyutu olarak 5.7″ ve 6.2″  olarak 2 farklı modelin olacağı söylenmekte. Yani Note serisindeki ekran boyutu S8 modeline gelmiş bulunuyor ve kendisinden daha büyük taşınabilirlik konusunda soru işaretleri olabilecek bir model de yanında geliyor.

Samsung bu konuda oldukça başarılı bir firma. Büyük modelin fazla kaba olmayacağını söylemek mümkün. Ancak soru işareti uyandıran kısım ekran-kasa oranı konusunda firma ya oldukça iddialı olmalı ya da batarya konusunda fazlaca eli bol davranmalı. Gerçi bir çoğunuzun “Patlamasın yeter” diyebildiğini tahmin etmek pek zor olmasa gerek.

Bakalım Samsung bizlere neler sunacak ? En azından heyecan uyandırabilecek mi ? Bunları zamanı geldiğinde göreceğiz.

 

Kaynak : The Investor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz