Samsung Galaxy S11 Kod Adı Ortaya Çıktı!

0
Samsung Aralık Ayı Güvenlik Güncellemesi

Samsung’un tepe modellerinin yer aldığı Galaxy serisinin yeni üyesi Galaxy S11 ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başlıyor. Samsung yeni modeli Galaxy S11‘i duyurmasına yaklaşık bir yıl var.

Samsung gelecek modellerine kod ismi olarak tarihte önemli yere sahip sanatçıları seçtiğini görüyoruz. Galaxy Note 10 modelinin kod ismi “Da Vinci” olduğunu belirtelim. Galaxy S11 modelinin kod ismi ise “Picasso” olarak ortaya çıktı.

Samsung’un tasarımsal olarak Galaxy S11 modelinde değişikliğe gidebileceği öngörülüyor. Firma eskisi kadar yüksek pazar payına sahip değil. Koreli devin Android tarafında istatistik olarak önüne geçmeyi başaran Çinli Huawei nedeniyle daha hızlı aksiyon alması gerekebilir.

Yeni Galaxy ve Galaxy Note modellerinde – Galaxy Note 10 modelinde olmasa bile – daha farklı görünüme sahip bir Galaxy modeli görebiliriz.

Samsung bugünlerde kullandığı tasarım dilinin temellerini Galaxy S6 serisinde atmıştı. Galaxy S6 Edge modeli ile sonsuz ekran olarak adlandırılan kenarları kıvrılmış ekranlı modelleri piyasa sürmüştü. Galaxy S8 serisi ile de ilerleyerek devam eden tasarım Galaxy s10 serisi ile daha da iyi bir seviyeye gelmişti. Ekran içerisine gömülü olarak gelen kamera sonrası yeni model Galaxy S11 ile bakalım bizlere neler sunacak?

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz