Samsung’un yep yeni amiral gemilerini kıyaslayacağımız yazımıza hoş geldiniz. 5499 TL- ile (7499 TL- [512 GB 8999 TL])- arasında üç modeli kıyaslıyor olacağız.

Cihaz daha yeni karşımızda olsa bile birkaç aya fiyatları değişebilir. Bu paylaşılan fiyatlar: Samsung Türkiye Online Satış Mağazası Resmî fiyatlarıdır. Cihazınız 2 yıl Türkiye Garantisi’ne de sahip olacak.

İlk 1000 Kişiye Digiturk Üyeliği De Hediye!

Alışverişini 20-28 Şubat 2019’da başarıyla tamamlayan ilk 1000 müşteriye Digiturk üyeliği ücretsiz olarak verilecek.

Kampanya koşulları:

20-28 Şubat tarihleri arasında Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e’yi internet sitesinden ön sipariş veren müşteriler;

1 Yıllık Digiturk Evin Yıldızı Paketi, Dizi Paketi ve Spor Toto Süper Lig 2018-19 sezon sonuna kadar Sporun Yıldızı Paketi Hediye kazanma fırsatı yakalayacaktır.

Bu kapsamda Digiturk’te kara listede olmamak, aktif üyeliği olmamak ve mevcutta taahhütlü üyeliği olup da iptal etmiş olmamak gereklidir. İlk kez Digiturk üyesi olacaklar içindir.

Söz konusu kampanyada üyeye, Sporun Yıldızı Paketi lig sonuna kadardır ve otomatik sonlanır ancak Evin Yıldızı Paketi 12 ayın sonunda otomatik olarak güncel fiyatlarla üyeye fatura edilir.

DIGITURK kampanya katılımcıları için kurulum ve aktivasyon başvurularını 20 Şubat 2020 tarihine kadar kabul etmekle yükümlüdür. Bu tarihten sonra yapılacak kurulum ve aktivasyon başvuruları DIGITURK tarafından değerlendirilmeyecektir. Ancak DIGITURK, bu tarihten önce yapılan başvuruların aktivasyon ve kurulum işlemlerinin bu tarihten sonraya kalması halinde bu işlemlere ilişkin hizmetleri yukarıda belirtilen şartlarda vermekle yükümlüdür.

Galaxy S10+ Serinin En Tuzlu (Pahalı) Telefonu

7499 TL satış fiyatı olan S10+ (ön sipariş fiyatıdır) özellik bakımından bizlere ne sunuyor, hep birlikte bakalım.

Not: Cihazı alırken dilerseniz 1 yıllık TV üyeliği dilerseniz Online Shop’ta geçerli 750 TL hediye çeki seçebilir ya da 6 ay vade farksız ödemeyi seçebilirsiniz.

Yakın zamanda cihazın 512 GB dahili depolamalı sürümü de eklenecek. Fark olarak ise 1500 TL ek ücret talep edilecek. Açıkçası 512 GB yerine 128 GB alarak 128 GB’lik de SdCard alarak kullanmak daha iyi gibi duruyor. Sonuçta telefonda 500 GB’lik veri saklamak daha riskli olur.

 

Galaxy S10e, S10 ve S10+

Kamera, işlemci ve ekran özelliklerini karşılaştırabilirsiniz üst görselden.

Samsung Galaxy S10 Serinin Ortancası

6599 TL fiyatı ile satışa açılan model sadece 128 GB sürümüyle mevcut olacak. Onun dışında S10+ ile birlikte sunulan kampanyalar bu model içinde geçerli olacak.

Samsung Galaxy S10e Serinin Küçük Kardeşi

5499 TL fiyat etiketi ile ön satışa açılan sernin küçük kardeşi olan S10e fiyatına göre yüksek bir model denilebilir. Açıkçası alternatif markalar tercih edilebilir bu dengi bir telefon fiyatı yüksek olabilir.

 

Hediye paketler, servisler, cihazlar ve sipariş hakkında tüm bilgilere:

Samsung Türkiye ‘den ulaşabilirsiniz. (Taksitli alımlarda 6 ay üst sınırı vardır tekrar hatırlatayım)

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz