Samsung Galaxy Note 9

Samsung’un tepe model serisi olan Galaxy Note serisinin yeni temsilcisi Galaxy Note 9 modeli 9 Ağustos tarihinde tanıtılacak.

Tasarım anlamında öncül modelinden çok farklı olmasını beklemediğimiz Note 9, S-Pen geliştirmelerine ek olarak kamera tarafında bir yenilik sunabilir. Bu güne kadar Galaxy Note serisindeki  bir yenilik daha sonraki Galaxy S serisine gelirdi.

Bu gelenek Galaxy S9 serisi ile bozuldu. Hatırlarsınız S9 serisinde değişebilir diyaframa sahip bir ana kamera mevcuttu. Note 9 modelinde bu kameradan daha farklı bir kamera görebilecek miyiz? Bunu zaman gösterecek.

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9 Ne Zaman Çıkıyor?

Samsung’un yeni Note modelinde de geleneği bozacağını düşünmüyor ve Apple’ın yeni modellerini duyurduğu Eylül ayından önce Ağustos ayının ilk yarısında piyasaya gireceğini söylemek daha gerçekçi bir yaklaşım olur.

Galaxy Note 9 Fiyatı?

Fiyat olarak Galaxy Note 9 modelinin 1000 $ seviyesini aşması ya da yakın bir sınırda seyretmesi muhtemel görünüyor. Note 8 modelinin çıkış fiyatı 950 $ seviyesindeydi. Yeni modeldeki gelecek önemli yeniliklere bağlı olarak benzer bir fiyat ya da 1000 $ üstü bir fiyat bizleri bekliyor olacak.

Böylelikle akıllı telefon tarafında tepe model seviyesinde – Samsung, Huawei gibi markalarda – 5000 ₺ altında bir modeli görmemiz gittikçe zorlaşacak gibi görünüyor.

Samsung’un yeni tepe modeli Galaxy Note 9’u takiben Eylül ayı içerisinde tanıtılacak Apple’ın yeni iPhone serisi bakalım bizlere ne gibi yenilikler sunabilecek? Yeni bir telefon alma düşünceniz var ise Apple’nın yeni çıkaracağı modelleri de bekledikten sonra hareket etmenizde oldukça yarar var.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın.

Ayrıca gerçekleştirdiğimiz çekilişe katılarak TeknoKroki kupamızdan ve Philips MDR – XB450AP model kulaklığı kazanabilirsiniz. Çekiliş ile ilgili detaylar için => TeknoKroki Bayram Özel Çekilişi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz