Phablet kategorisinde rakipsiz olan Samsung, bu kategorideki rakipsiz ürün ailesi Galaxy Note serisinin Note 8 modeli ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Daha önce edindiğimiz bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bizim beklentimiz modelin Berlin’de gerçekleşecek olan IFA‘da bir etkinlik ile tanıtılması yönünde. Edindiğimiz bilgi Hollanda merkezli. Bu bilgiye göre Galaxy Note 8 modelinde 6.3″ boyutunda bir ekran yer alacak. Bu ekranın da Galaxy S8 serisinde olduğu gibi “Sonsuz Ekran” konseptinde olacağını söyleyebiliriz.

Daha önce sizlere aktardığımız üzere Galaxy S8 serisinde alışkın olduğumuz 16:9 ekran formatı yerine 18.5:9 şeklinde dikeyde daha uzun bir ekranın yer alacağını söyleyelim. Bu sızıntıyı destekleyen en önemli veri ise Galaxy S8 ailesinin satış anlamında başarılı olması. Ayrıca bir yandan bazı fonskiyonların kullanımı zorlaşırken bir yandan da oldukça şık bir görünüm kazanıyorsunuz. bunun yanında da daha kırılgan ve hasar alması halinde ekran değişimi durumunda daha yüksek bir maliyet ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu sorunlar Galaxy Note 8 modeli ile çözülür ise Samsung belki de satış rekorları kırabilir. Galaxy Note 7‘nin tasarımı üzerinde ufak dokunuşlar ile de bunu sağlamaları bizce mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz