Samsung Galaxy M40 32 MP Kamerayla Geliyor!

0
Galaxy M40 Geliyor

Samsung Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M40 güzel bir sürpriz ile geliyor. Model 32 MP çözünürlüğünde ana kamerayla geliyor!

Günümüzde bir çok akıllı telefonda ana kamera kurulumu birden fazla sensörden oluşuyor. Hatta bu o kadar popüler bir hal aldı ki bir sensörden oluşan ana kamera kurulumuna sahip akıllı telefonlar oldukça az durumda.

Samsung Galaxy M40 modelinin kamera sistemi ile ilgili detaylar firmanın Hindistan’da Akıllı Telefonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Asim Warsi tarafından paylaşıldı.

Modelin ana kamerası çoklu sensör kurulumu ile geliyor. Bu sayede 32 MP çözünürlüğünde kareler çekebileceğini ya da sensörlerin toplam boyutunun bu seviyeye ulaşabileceğini belirtelim.

Ön kısımda yer alan kameranın ise 16 MP çözünürlüğünde bir sensöre sahip olacağını belirtelim.

İddialı kamerası ile Galaxy M40 Geliyor!

Galaxy M40 32 MP kamera ile geliyor

Samsung’un yeni modeli Hindistan’da 300 $ altı bir fiyat ile satışa sunulacak. Galaxy M40 modelinin öncülleri ülkemizde satışa sunulduğundan kendisinin de sunulacağını öngörüyoruz. Ancak yaşanan son ÖTV zammı ile 3000 TL altı bir fiyat ile gelmesi zor görünüyor.

Galaxy M40 modelinin Snapdragon 675 işlemcisinden gücünü alacağı, 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi ile geleceği söyleniyor. Kutudan ise Android 9 Pie ile gelmesi bekleniyor.

Hindistan’da 11 Haziran’da duyurulması beklenen model ülkemizde de uzun olmayacak bir sürede satışa sunulacaktır.

Ülkemizde uygun fiyatı ile üst seviyede yer alan modellerin zorlayan bir seri olan Galaxy M serisi bakalım yeni modeliyle kullanıcıların aklını çelebilecek mi?

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz