Samsung Galaxy M31s özellikleri netlik kazandı!

0
Samsung Galaxy M31s

Samsung Galaxy M31s özellikleri netlik kazandı. Şirket, giriş ve orta segment modellerine de ağırlık vermeye başladı. Özellikleriyle birlikte bütçesel anlamda daha düşük bir fiyat ve performans söz konusu olan giriş-orta segment modeller, 2020 yılı itibariyle de tüketicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy M31s özellikleri neler?

SM-M317F model numarasıyla listelenen model geçtiğimiz şubat ayında çıkış yapan M31 modelinni biraz daha gelişmiş bir modeli olarak gelecek. Geekbench 5.2.0 testinden geçen M31s, tekli işlem ve çoklu işlem testlerinden geçti. Tekli işlem testinden 347 puan alan model, çoklu işlem testinden ise 1256 puan alarak kayıtlara geçti.

Söz konusu testlerle birlikte telefonda kullanılan yonga setinin Exynos 9611 modeli olduğu belirtiliyor. RAM ve batarya özellikleriyle de ön plana çıkan M31s, 6 GB RAM’e ve 6.000 mAh bataryaya sahip olacak. Bu özellikte bir telefonun bu denli yüksek kapasiteli pilinin olacak olması gerçekten ilgi çekici diyebiliriz.

Samsung Galaxy M31s özellikleri

Kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkış yapacak olan Samsung Galaxy M31s, aynı zamanda iddialara göre 128 GB dahili depolama birimiyle gelecek. Bu özellikler artık yavaş yavaş orta segmente oturtulmuş durumda. Bakalım cihazın fiyatı ne kadar olacak?

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz