Samsung Ekim Ayı Güncellemesini Dağıtmaya Başladı!

0
Samsung Güvenlik Güncellemesi

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modelleri için Ekim ayı güvenlik güncellemesi Kanada’da yayınlanmaya başladı.

Yeni gelen güncellemenin sürüm numaraları G950WVLU5BRI6 ve G955WVLU5BRI6 şeklinde.

Gelen Ekim ayı güvenlik güncellemesi ile birlikte bir düzine Android güvenlik açığı ve Samsung tarafında 11 adet kritik güvenlik açığı gideriliyor. Bu düzeltmelere ek olarak bir çok küçük ve orta risk düzeyindeki güvenlik açığı da gideriliyor.

Güncellemeyi görmek için Ayarlar > Yazılım Güncellemesi adımları izleyin. Daha sonra Güncellemeleri Manuel Olarak İndir seçeneğini açın. Bu yönteme ek olarak En son firmware sürümünü indirerek bilgisayar üzerinden de kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy A6+, Galaxy J4, J5 Prime ve J7 Duo için de Ekim Ayı Güvenlik Güncellemesi Yayınlandı.

Samsung geçtiğimiz hafta Ekim Ayı Güvenlik Güncellemesini dağıtıma başlamıştı. Bu hafta Galaxy A ve Galaxy J serisinden modellere de gelmeye başladı.

Galaxy A6+ modeline gelen güncellemenin sürüm numarası A605FJXU3ARI2 şeklinde. Modele gelen güncelleme ilk olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde başladı. İlerleyen günlerde diğer ülkelere de gelecektir. Güncellemeleri kontrol etmeyi unutmayın.

Galaxy J4 modeli için güncelleme Güney Afrika ve Suudi Arabistan’da erişilebilir durumda. Gelen güncellemenin sürüm numarası ise J400FXXU2ARJ3 şeklinde. Galaxy J5 Prime modeline gelen güncellemenin sürüm numarası ise G570MUBU3CRI3 şeklinde. Galaxy J5 Prime modeline gelen güncelleme ise şu anda Trinidad and Tobago için erişilebilir durumda.

Galaxy J7 Duo modeli için güncelleme Brezilya ve Trinidad and Tobago için sunulmuş durumda. Güncellemenin sürüm numarası ise J720MUBU3ARI2 şeklinde.

Gelen güncellemede Android İşletim Sistemi ve Samsung tarafındaki bir çok yazılım açığı giderilmiş oldu. Güncellemenin gelip gelmediğini Ayarlar > Yazılım Güncellemesi seçeneği üzerinden kontrol etmeyi unutmayın.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz