Samsung Galaxy A91 render görselleri sızdırıldı!

0
Galaxy A91 render

Samsung’un Galaxy A 2020 serisinde yer alacak tepe model Galaxy A91 render görseli sızdırıldı. Resmi olmayan görüntülerde daha önceki haberimizde olduğu gibi ön kısımdaki kameranın Galaxy Note 10 modelinde olduğu gibi ortada olduğu görülüyor.

Galaxy A91 render görseli ekran ve kasa görüntüsü

Kamera dizilimin daha önceki haberimizde L şeklinde olacağını belirtmiştik. Sızan render görselinde de kamera dizilimi bu şekilde görünüyor. Cihazdaki tüm fiziksel tuşlar sağ kısımda konumlandırılmış. Ufak ellere sahip kişilerin ses açma kısma tuşlarına erişimi biraz zorlayıcı olabilir. Ancak artan ekran-kasa oranları ve 21:9 gibi daha uzun ekran formatları ile telefonlar büyük ekranlarına rağmen tek elle nispeten daha kolay tutulabilir olabiliyorlar.

Galaxy A91 Teknik Özellikleri

Modelde toplamda dört adet kamera mevcut. Ana kamera kurulumu üç sensörden oluşuyor. Sensörler sırasıyla, 48 MP, geniş açı özellikli 12 MP ve derinlik algılama özellikli 5 MP çözünürlüklü sensörlerden oluşuyor. Ön kamera ise 32 MP çözünürlüğe sahip. Bu özellikler sızan render görselleri ile birlikte sızan diğer detaylar. Görüntüler ve özellikler farklı bir modele de ait olabilir. Ancak bu tip sızıntılar çok fazla yanıltıcı olmayabiliyor.

Galaxy A91

Parmak izi sensörünün ekranda olması beklenen Galaxy A91 modeli ile ilgili sızan diğer özellikler ise Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alacağı yönünde. Bu detaylar daha önce de ortaya çıkmıştı. Depolama tarafında 128 GB kapasite ve 8 GB RAM bellek ile gelmesi sürpriz olmayacak gibi.

Ekran tarafında oldukça büyük olmasını beklediğimiz Galaxy A91 – geçmişten bugüne Galaxy A serisinde model ismi büyüdüğünde daha büyük ekran ile gelmesine dayanarak – 6.7″ boyutunda Full HD+ çözünürlüklü bir ekran ile gelecek gibi gözüküyor. Batarya tarafında 4500 mAh kapasiteye ek olarak 45 Watt hızlı şarj desteği de olacağı belirtiliyor. Kutu içeriğinden 45 Watt hızlı şarj desteği sunan bir adaptörün çıkması 3.5 mm kulaklık portunun olmayışını telafi edecektir.

Şu ana kadar sızan ve bugün ortaya çıkan detaylar bu şekildeydi. Bakalım Samsung Vietnam’ın işaret ettiği 12 Aralık günü yeni Galaxy A (2020) serisi ile ilgili hangi detaylar bizlere sunulacak?

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz