Artık bir çok kullanıcının akıllı telefon alırken ana kriterlerinden birisi, hatta belki de en çok dikkat ettiği kriter olan güncelleme gerektiği kadar da gerekli mi ? Sürüm güncellemelerinden ziyade Android üzerindeki açıkları ve hataları gideren yamalar gerçekten önem teşkil edebiliyorlar. Ancak herhangi bir cihazınızda kullandığınız uygulamalar ve gezindiğiniz siteler belli ise cihazınızda mevcut bulunan sürüm gerçekten olması gerektiği gibi çalışıyorsa olmazsa olmaz özelliklerden olmayacaktır sizin için güncellemeler.

 

samsung-logo

Güney Koreli Samsung Galaxy Note ve Galaxy S serilerinden sonra gelen orta  – üst seviye konumlandırabileceğimiz modelleri bulunan Galaxy A serisinin 2016 versiyonlarından ailenin giriş modeli Galaxy A3’te kasım ayı güvenlik güncellemesinin dağıtımı Avrupa’da başlıyor.

Güncelleme ile toplamda 14 hata gideriliyor. XXU2BPK2 firmware numaralı güncelleme ile ilgili bir bildirim almadıysanız endişelenmeyin. Bu güncellemenin her zaman olduğu gibi kademeli olarak – yani belli bir sıralamaya göre – dağıtılmasından kaynaklı. Manuel olarak Güncellemelerinizi Ayarlar>Cihaz Hakkında kısmından kontrol edebilir ve gelmişse güncelleyebilirsiniz.

Güncelleme şu sıralar Hollanda’da dağıtıma başlamış olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz