Samsung’un C serisine iki yeni model ekleniyor. Weibo’da görülen C5 Pro ve C7 Pro modelleri Aralık’ta geliyor.

 

samsung-galaxy-c5-pro

Cihazların model numaraları sırasıyla C5 Pro’nun SM-5010 ve C7 Pro’nun SM-7010.Şimdilik cihazlar ile ilgili detaylar olarak Snapdragon 600 serisi işlemcilerin yer alacağı ve 3 GB RAM bulunduracağı bilgileri mevcut. Daha spesifik olmak gerekirse C5 Pro’da Snapdragon 625, C7 Pro modelinde ise Snapdragon 626 işlemci yer alabilir.

C serisinden modeller ülkemizde satılmakta. Firma üzerinden ya da ithalatçı firmalar üzerinden bu modeller de ülkemize gelecektir büyük olasılıkla. Bu seviyede donanım sunan cihazlarda artık markadan ziyade sundukları ve karşılığında istediği fiyata göre değerlendirme yapmak daha doğru olur. Günümüzde benzer donanımlı benzer seviyede performans sunmayı başaran pek çok markanın pek çok cihazı bulunmakta.

Sizin için bir akıllı telefonda hangi özellik önemli ? 1000 – 1500 ₺ fiyat aralığında buna önem göstermenizde fayda var. Şu anda ülkemizde bulunan C serisi modeller bu fiyat aralığında satılmaktalar. Muhtemelen yeni modeller 2017 yılı içerisinde ülkemizde yer alırlar ve fiyatları bu seviyenin üstünde yer alacaktır. Eğer dolar kurunda sert bir düşüş yaşanmaz ise.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz