Samsung S-Pen destekli cihaz sayısı artıyo!

0
Samsung S-Pen destekli cihaz sayısı artıyor

Samsung Mobil Bölüm Başkanı TM Roh Samsung’un 2021 yılı için planlarını özetledi. Paylaşılan bilgilerde uygun fiyatlı katlanabilir telefonlar ve S-Pen desteğinin yaygınlaştırılması gibi detaylar yer alıyor.

Samsung’un bu konudaki planları hakkında birtakım söylentiler bir süredir haberlerimize konu oluyordu. Şimdi 2021 yılında katlanabilir telefonlar ve S-Pen hakkında bilgileri birincil ağızdan öğreniyoruz.

Samsung yetkilisi paylaştığı bilgilerde 2021 yılında “daha erişilebilir” katlanabilir akıllı telefonları piyasaya süreceklerini belirtti. Toplamda dört farklı katlanabilir akıllı telefon modeli bizleri bekliyor. İki adet Galaxy Z Fold 3 versiyonu ve iki adet Galaxy Z Flip 2 versiyonu şeklinde. Gelecek yılın ikinci yarısı sonrası duyurulmasını beklediğimiz cihazların ikincil versiyonlarının daha uygun fiyatlı seçenekler olacağını söyleyelim.

Ayrıca en sevilen özelliklerinin ürün ailesindeki diğer cihazlara geleceği de söylendi. Böylelikle Galaxy Note serisindeki S-Pen’in diğer modellere de geleceği doğrulanmış oldu. Galaxy S21 serisinde – Ultra sürümünün olmasını bekliyoruz – en az bir modelde S-Pen desteğini göreceğiz. Ancak bunun için cihazda bir yuva bulunmayacak. Haricen yanımızda taşıma fikri pek cazip bir seçenek değil gibi duruyor.

Mobil Bölüm Başkanı Roh ayrıca süper akıllı, profesyonel düzeyde kamera özelliklerine ek olarak araç bağlantısı vb. özellikler için daha geniş bant desteğini de ima etti.

Roh son olarak Ocak ayında teknoloji devinin daha fazla bilgi paylaşacağını belirtti. 14 Ocak tarihinde gerçekleşecek lansmanda bizleri birtakım sürprizler bekliyor gibi duruyor. İlerleyen günlerde daha fazla detay ortaya çıkabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz