Redmi Watch geliyor! Uygun fiyatlı bir akıllı saat daha!

0
Redmi Watch

Google News Abone Ol

26 Kasım tarihinde tanıtılması beklenene Redmi 9 5G modeliyle birlikte bir sürpriz daha gelebilir. Akıllı giyilebilir cihazların popülerliğini arttırdığı günümüzde akıllı saat ve bileklikler bu kategoride başı çekiyor. Yeni akıllı telefon modelinin tanıtımı sırasında Redmi Watch modeli de tanıtılacak gibi görünüyor.

Redmi Watch modeliyle ilgili daha önce model numarası gibi bilgiler ortaya çıkmıştı. Modelin Çin içindeki ismiyle Çin dışı pazarlardaki ismi farklı olabilir. Çin dışında Xiaomi Mi Watch Lite adıyla satışa sunulabilir.

Geçtiğimiz ay Xiaomi Mi Watch Lite modeli FCC (Federal İletişim Komisyonu)’den sertifika almıştı.

Redmi Watch teknik özellikleri

Redmi Watch özellikleri

Saatin ekranı 1.4″ boyutunda kare bir yapıda olacağa benziyor. Otomatik ekran parlaklığı desteği de bulunuyor. 50 ATM suya dayanıklılık, 24 saat kalp atışı takibi, birçok spor modu sunan akıllı saatte 230 mAh kapasiteli pil yer alıyor. 5W şarj desteği de sunan Redmi Watch – global pazardaki adıyla Xiaomi Watch Liteyerleşik GPS ve Bluetooth 5.1 desteği sunuyor.

Fiyat konusunda bir bilgi bulunmayan cihazın uygun fiyatlı kategoride yer alacağını tahmin ediyoruz. Redmi Watch modelini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlarda paylaşın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz