Redmi Note 8 ile çekilmiş olan fotoğraflar yayımlandı

Redmi Note 8 kamera deneyimi sizlerle

0
Redmi Note 8 kamera

3 gün sonra tanıtılması beklenen yeni Redmi Note 8 ile çekilen fotoğraflar yayımlandılar. Bununla birlikte telefonla ilgili detaylar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

29 Ağustos günü tanıtılacak olan Redmi Note 8 Ailesi hakkında birçok resmi bilgi yer alırken, paylaşımlar hız kesmeden devam ediyor. Redmi Note 8’in Snapdragon 665 işlemciden güç alacağı da doğrulandı.

Redmi Note 8 fotoğrafları

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing’in Weibo paylaşımı ile de neden Snapdragon 665 işlemciyi kullandığını açıkladı ve Redmi Note 8 ile çekilen birkaç fotoğrafı yayınladı. Nedenlerine göre, Qualcomm’un Snapdragon 665 işlemcisi, 14nm tabanlı Snapdragon 660 işlemciden daha küçük olan 11nm‘lik bir çip olacak. En yeni çip daha düşük güç tüketimine ve daha yüksek bir zekaya sahip.

Ayrıca, Snapdragon 665’in, Open GL ES’e kıyasla güç tüketiminde yüzde 20 azalma sağlayan Vulkan 1.1 API‘yi de desteklediğini belirtti. Snapdragon 665 işlemci Snapdragon 660’ın Hexagon 680 DSP’sine kıyasla daha iyi bir AI motoruna sahip. Son olarak Weibing, Redmi Note 8‘in Redmi Note 7‘den daha iyi fotoğraflar çektiğini ve pil ömrünün daha iyi olduğunu da iddia etti.Weibing aynı paylaşım içerisinde Redmi Note 8 ile çekilen birkaç kamera örneğini de paylaştı.

Kamera deneyimini göstermek için paylaşılan fotoğraflarda, kamera performansının verimliliği gösterilmek istenmiş.

Redmi Note 8 kamra 1
Redmi Note 8 kamera 2

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz