Snapdragon 888’li realme Race render görselleri ortaya çıktı!

0
realme Race render görseli

Realme, Qualcomm tarafından duyurulan en yeni tepe model işlemcisi Snapdragon 888’i kullanacak modelinin realme Race olduğunu doğrulamıştı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği etkinlik ile realme Oppo’dan ayrıldığını duyurmuştu. Daha doğrusu Oppo’nun alt markası olmak yerine BBK gurubuna bağlı farklı bir marka olarak yoluna devam etme kararı aldı.

Oppo tarafında Ace serisine gelmesi beklenen üçüncü model gelmemişti. Bu serideki tasarım dilinin yeni realme Race modellerinde yer bulması ihtimalini güçlendiren bir detay oldu.

realme race gsmarena tarafından paylaşılan görsel

Daha önceleri GSM Arena tarafından sızdırılan görselde de bu tasarım kullanılarak realme Race sayfası düzenlenmişti.

2021 yılının ilk çeyreğinde piyasada olması beklenen realme Race modeli için kesin bir tarih bilgisi verilmedi. Ancak Çin’de 12 Şubat tarihinde gerçekleşecek Bahar Festivali öncesi birkaç markanın Snapdragon 888’li modellerini duyurması bekleniyor. Realme de bunlarda birisi olabilir.

Çin’in mikroblog paltformu Weibo’da yeni bir görüntüsü ortaya çıkan realme Race modelinde Snapdragon 888 yanı sıra 12GB RAM, 256GB depolama kapasitesi, Android 11 ve realme UI 2.0 ile geleceği biliniyor.

Cihazın model numarası ise RMX2022 olduğu da netleşen detaylardan. Ortaya çıkan görüntüde arka yüzeyin deri olduğu ve üçlü ana kamera kurulumu olduğu görülüyor. Ana kamera kurulumundaki birincil sensör 64MP çözünürlüğe sahip.

Ancak söz konusu sızıntıdaki model yeni realme Race modeli mi? Yoksa markanın başka bir telefon modeline mi ait? İlerleyen günlerde bu sorularımızın yanıtını alıyor olacağız.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz