Realme UI 3 güncellemesi
Realme UI 3 güncellemesi

Realme yakın süreçte GT 5G modeli için Android 12 tabanlı UI 3.0 güncellemesini Hindistan bölgesinde kararlı sürüm olarak yayınladı. Şimdiyse GT Master Edition modeli güncellemeye hazırlanıyor. Beta programına başlanan güncellemenin kararlı sürüme geçişi de olacağı kesinleşmiş oldu.

Güncellemeyi alabilmek için cihazınızın sırasıyla; Ayarlar → Yazılım Güncelleme → sağ üst köşedeki ayarlar ikonu → Trial (deneme) sürümü → Erken Erişim → Şimdi Uygula diyerek işlemleri başlatabilirsiniz. Not: Güncellemeyi yüklemeye başlamadan önce en az %60 şarjınızın ve 10 GB boş alanınızın olmasına dikkat edin. Ek olarak şirket yakın tarihte RMX3363_11.A.09 yapı numaralı güncelleme için söz vermiş olsa da cihazlar şu anda RMX3360_11_A.08 yapı numarasıyla çalışıyorlar.

Realme güncellemenin (beta) başvurusu için sona erme tarihi paylaşmadı. Ancak katılımın sınırlı olacağının altını çizdi. Bu bağlamda deneyerek güncellemeyi alabilirsiniz.

Bu güncellemenin kararlı sürüm olmaması nedeniyle kullanıcı deneyimini olumsuz etkileme ihtimali var. Dolayısıyla kişisel olarak kullandığınız telefonlara yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Fakat yine de kuracağım diyorsanız buradaki bağlantıdan detaylara ulaşabilirsiniz.

Realme’nin yol haritasına göre, Realme UI 3.0’a erken erişim için sırada 17 akıllı telefon var – dokuzu 2022’nin ilk çeyreğinde ve geri kalanı 2022’nin ikinci çeyreğinde. Ancak şirket kararlı sürümün ne zaman yayınlanacağını henüz paylaşmış değil.

Realme UI 3 güncellemesi
Realme UI 3 güncellemesi

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz